Контроль та повірка за вагою

Автоматичні контрольні ваги та обладнання для визначення ваги для промислових середовищ (завдяки надійності, простоті в обслуговуванні та очищенні, а також в інтеграції з інформаційними системами наших клієнтів). Ці пристрої забезпечують високу надійність і допомагають зменшити кількість помилок і заощадити час на виробничих лініях. Dibal пропонує стандартне обладнання, а також можливість розробити індивідуальні рішення для клієнта.

Контрольні ваги

Промисловий чеквейер (динамічні ваги) конвеєрного типу, призначені для контролю ваги продукції, що йде по конвеєру. Вимірювання ваги відбувається в динаміці, не зупиняючись. Шляхом безлічі вимірів під час руху продукту по ваговій осередку, контролер обчислює значення маси за певним алгоритмом. У разі відповідності ваги заданому діапазону продукт проходить далі по конвеєру, в разі відхилення від норми система відбраковування видаляє продукт з лінії відповідним цьому пристрою способом. Ми виробляємо від найпростішого рішення до найвибагливішого. Ми адаптуємо наші динамічні контрольні ваги відповідно до специфікацій наших клієнтів та їх виробничих ліній. Це обладнання допомагає вам ефективно досягати необхідних стандартів якості.

Автоматичні сортувальники по вазі

Ми розробляємо і виробляємо обладнання для динамічної сортування продукції за вагою, що використовується в основному для формування партій однакових за вагою товарів. Цей тип рішення в основному використовується в харчовій промисловості з такими продуктами як домашня птиця, м'ясо, ковбаса, риба, фрукти, овочі.

Кастомізовані рішення

Спеціальні рішення по контролю ваги і сортування за індивідуальним замовленням для задоволення конкретних потреб наших клієнтів.

Додаткове обладнання

Пристрій для формування групових упаковок DIBAL GS-3000

Ви шукали: