Контроль та повірка за вагою

Контрольні ваги для динамічного зважування та ваговимірювальне обладнання з можливістю повірки для виробничих ліній (завдяки надійності, простоті в обслуговуванні та очищенні, а також в інтеграції з інформаційними системами наших клієнтів). Ви завжди будете отримувати стабільну якість попередньо запакованих рівноцінних продуктів і зменшите кількість помилок на виробничих лініях. Dibal пропонує стандартне обладнання, а також можливість розробити індивідуальні рішення для клієнта.

Контрольні ваги

Від найпростішого рішення до найвибагливішого. Ми адаптуємо наші динамічні контрольні ваги відповідно до специфікацій наших клієнтів та їх виробничих ліній. Це обладнання допомагає вам ефективно досягати необхідних стандартів якості.

Автоматичні сортувальники по вазі

Ми розробляємо і виробляємо обладнання для динамічної сортування продукції за вагою, що використовується в основному для формування партій однакових за вагою товарів. Цей тип рішення в основному використовується в харчовій промисловості з такими продуктами як домашня птиця, м'ясо, ковбаса, риба, фрукти, овочі.

Кастомізовані рішення

Спеціальні рішення по контролю ваги і сортування за індивідуальним замовленням для задоволення конкретних потреб наших клієнтів.

Додаткове обладнання

Вирівнювачі, смещателі, дефлектори і т.п. Для організації входу та / або виходу продуктів на виробничу лінію.