Витоки Dibal

Продукція компанії з'явилася на ринку України у 2008 році. Ми пропонуємо рішення для зважування та маркування для різних кінцевих користувачів, що відповідають їхнім специфічним вимогам. У DIBAL ми прагнемо забезпечити відмінний сервіс для наших клієнтів і працювати з ними, щоб вони отримали найкращi результати від своїх інвестицій. Ми також маємо все більше число продавців, які працюють з нами, розширюючи нашу продукцію і послуги в кожному куточку країни. Ми завжди раді новим реселлерам приєднатися до нашої сім'ї.

Всі наші вироби виготовляються в Dibal S.A, розташованому в Більбао, Іспанія.

Dibal почав свою діяльність в 1974 як виробник вагового обладнання. У 1985 Dibal об'єднався з компанією Novatronic Group, що спеціалізується в електронній техніці і засобах комунікацій.

В 1986 році почали випускати електронi ваги, оснащенi системою для зв'язку з ПК, якi була новаторською моделью в Іспанії. Три роки потому, Dibal SA розробила ваги з двома принтерами (для чеков та етикеток), рішення, яке високо цінується нашими клієнтами в роздрібному секторі завдяки економії коштів. З метою задоволення постійних вимог клієнтів, Dibal розширила сферу діяльності, розробивши в 1992 році промислове обладнання для зважування та автоматичні системи зважування та маркування. У наступні роки компанiя Dibal продовжувала працювати над тим, щоб пристосувати пропозицію до мінливих потреб ринку: ваги, адаптовані до змін у валюті (Евро), ваги на базi персонального комп’ютера, промислове обладнання з динамічним зважуванням тощо. У 2013 році Dibal в черговий раз революціонізував ринок ваг для рознiчного ринку з запуском перших в світі електронних ваг з сенсорним екраном D-900. Сьогодні, з більш ніж 150 співробітниками, Dibal S.A. працює над забезпеченням кращих рішень на основі зважування та маркування в торговому та промисловому секторах.

Бренд DIBAL є лідером в Іспанії на ринку торгових ваг і одним з міжнародних гравцем в світі; у промисловості все більше компаній покладаються на нашу гарну роботу та досвід.